Ucz się i pracuj zdalnie!

W odpowiedzi na zapotrzebowanie na usługi wspomagające pracę zdalną informujemy, że dla pracowników i studentów UTH w Radomiu dostępne są następujące rozwiązania:

1. Poczta Elektroniczna z usługą OneDrive
    Aplikacja OneDrive dostępna jest po zalogowaniu do poczty. Umożliwia ona zamieszczanie pików w chmurze i udostępnianie ich wybranym osobom lub grupom osób. Aplikacja OneDrive umożliwia zamieszczanie plików w różnych formatach, bez limitu rozmiaru. Pliki zamieszczone w OneDrive można wykorzystywać w aplikacji Teams.
  2. System Wirtualna Uczelnia
    System Wirtualna Uczelnia dostępny jest pod adresem: www.dziekanat.uniwersytetradom.pl.
    Wirtualna Uczelnia umożliwia wysyłanie wiadomości do grup studentów (wykładowych, ćwiczeniowych, laboratoryjnych i innych) bez konieczności posiadania adresów e-mail studentów.
  3. Microsoft Teams dla studentów i pracowników UTH Radom
    Przy pomocy usługi Teams prowadzący zajęcia mogą m.in. tworzyć grupy ćwiczeniowe, laboratoryjne, wykładowe i inne, przekazywać materiały studentom, prowadzić e-spotkania, a także wysyłać komunikaty do studentów i pracowników Uniwersytetu.PoInstrukcje dla studentów -SPRAWDŹ
    Instrukcje dla nauczycieli -SPRAWDŹ

Za funkcjonowanie narzędzi pracy zdalnej odpowiada Ośrodek Informatyki i Promocji.
Uwagi i pytania dotyczące dostępnych narzędzi pracy zdalnej prosimy kierować na adres pracazdalna@uthrad.pl.